Brak produktów w koszyku.

Opinie

Zadowolenie pacjentów z oferowanych przez nas usług jest dla nas najwyższym priorytetem. Zapoznaj się z opiniami z niezależnego portalu Opineo.pl

tabletka dzień po stosowanie

O nas

Naszym głównym celem jest jak najszybsza i najlepsza pomoc naszym pacjentom. Zadowolenie z oferowanych usług jest dla nas priorytetem, dlatego po każdej zrealizowanej konsultacji prosimy pacjentów o podzielenie się z nami opinią, jak przebiegła konsultacja i czy są z niej zadowoleni.

Opinie na temat naszych konsultacji na niezależnym portalu

Wszystkie opinie o naszych usługach zbierane są na niezależnym portalu Opineo.pl. Pacjenci oceniają na nim: poziom obsługi klienta, jakość wykonanej usługi i czy by polecili usługę znajomym.  Nasza ocena w każdym z wyżej wymienionych aspektów to 5/5 z ponad 300 wystawionych opinii. 

Opinie naszych pacjentów z niezależnego portalu Opineo.pl

Potrzebujesz otrzymać e-Receptę?

tabletka dzień po - 1 krok

1. Wybierz i kup konsultację

Po wykupieniu konsultacji otrzymasz mailowo link do odpowiedniego formularza z wywiadem zdrowotnym. Wypełnij go jak najszybciej!

recepta online - tabletka dzień po

2. Otrzymaj
e-Receptę na maila

Jeśli nie będzie przeciwwskazań, w czasie do 3 godzin na maila prześlemy Ci e-Receptę, którą zrealizujesz w każdej 
aptece w Polsce!

3. Wykup tabletki
w aptece

Podaj farmaceucie PESEL i 4-cyfrowy kod widoczny na recepcie, aby wykupić lek. 
e-Recepty są nowym systemem recept w Polsce - każda apteka od 01.01.2019r. musi je realizować.

Najczęściej zadawane pytania

Z konsultacji może skorzystać pełnoletnia kobieta. Po wykupieniu konsultacji na podany adres e-mail zostanie przesłany formularz wywiadu zdrowotnego, który należy wypełnić. Będzie on podstawą do wystawienia e-recepty i upewni nas, że nie ma żadnych przeciwwskazań do przyjęcia antykoncepcji awaryjnej lub dalszego stosowania antykoncepcji hormonalnej.
E-recepta to cyfrowa recepta zarejestrowana w systemie elektronicznym. Znajdziesz na niej swoje imię i nazwisko, kod dostępowy, datę wystawienia, informację o lekarzu, który ją wystawiał oraz nazwę preparatu i ilość opakowań. E-receptę można zrealizować w każdej aptece w Polsce podając kod dostępowy i swój nr PESEL. E-receptę otrzymasz na podany adres e-mail po przeanalizowaniu wywiadu zdrowotnego (maksymalnie 12 godzin po wykupieniu konsultacji).
Jest to niemożliwe. Antykoncepcja hormonalna jest dostępna wyłącznie na receptę.

W serwisie opineo.pl pod tym linkiem -> ​OPINIE

Przed owulacją środki aktywne w preparatach hamują wystąpienie owulacji, uniemożliwiając zapłodnienie. Po owulacji tabletka dzień po powoduje zmiany w błonie śluzowej, które utrudniają zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki w macicy.
Tabletkę72 należy przyjąć po ryzykownym stosunku, jak najszybciej. Skuteczność Escapelle kończy się po 72 godzinach a ellaOne po 96 godzinach od stosunku, choć najwyższą skuteczność zachowują przez pierwsze 24 godziny. 

Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką dołączoną do preparatu.

Krążek należy wsunąć do pochwy i regularnie sprawdzać czy się nie wysunął. Po upływie 3 tygodni należy go wyjąć, odczekać 7 dni (wtedy wystąpi krwawienie) i rozpocząć kolejny czterotygodniowy cykl z nowym krążkiem.

Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką dołączoną do preparatu.

Plaster należy nakleić na czystą, suchą i pozbawioną włosów skórę (np. na ramionach, brzuchu, barkach czy pośladkach). Plaster należy zacząć stosować pierwszego dnia cyklu i zmieniać na nowy co tydzień ( najlepiej o tej samej porze), przez okres 3 tygodni. Wtedy należy zrobić 7 dni przerwy, w trakcie których wystąpi krwawienie, a następnie zacząć nowy cykl. Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką dołączoną do preparatu.
Pigułki antykoncepcyjne muszą być przyjmowane regularnie i o tej samej godzinie każdego dnia, tak, by utrzymać w organizmie stały poziom hormonów. Najczęściej tabletki przyjmujemy w systemie 21+7 (tabletka dwuskładnikowa, jednofazowa), to znaczy, że przez 21 dni codziennie łykamy jedną pigułkę, a następnie robimy 7 dni przerwy (coraz więcej preparatów w trakcie 7 dni przerwy zawiera tabletki placebo – byś mogła przyjmować tabletkę codziennie nie zastanawiając się nad długością przerwy). W czasie przerwy zwykle następuje krwawienie, które przypomina miesiączkę, choć u wielu kobiet jest to jedynie kilkudniowe, bezbolesne plamienie. Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką dołączoną do preparatu. Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką dołączoną do preparatu.

Zarezerwuj swoją konsultację

Najpierw wybierz rodzaj konsultacji jaki Cię interesuje. Po wykupieniu konsultacji prześlemy do Ciebie formularz, za pośrednictwem którego opiszesz swój problem. Jeżeli nasz lekarz będzie potrzebował dodatkowych informacji, skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Konsultacja kończy się przesłaniem zaleceń postępowania oraz wystawieniem e-recepty, którą możesz zrealizować w każdej aptece w Polsce.

lekarz online - konsultacje online
[]